"telc" DENEME SINAVLARI

"telc A1" ÖRNEK SINAVI - telc Deutsch A1

telc A1 sınavı yazılı ve sözlü olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Yazılı bölüm 65 dakika sürer. Genellikle yazılı sınavdan hemen sonra, bir ön hazırlık devresi olmadan 10 dakikalık bir sözlü sınav yapılır.

"telc A1" ÖRNEK SINAVI İÇİN TIKLAYINIZ
"telc A1" SÖZLÜ VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

"telc A2" ÖRNEK SINAVI - telc Deutsch A2

telc A2 sınavı yazılı ve sözlü olmak üzere iki kısımdan oluşur. Yazılı bölüm 70 dakika sürer. Genellikle yazılı sınavdan hemen sonra, bir ön hazırlık devresi olmadan sözlü sınav yapılır.

"telc A2" ÖRNEK SINAVI İÇİN TIKLAYINIZ
"telc A2" SÖZLÜ VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

"telc A2 Schule" ÖRNEK SINAVI - telc Deutsch A2 Schule

Sınav yazılı ve sözlü kısımdan oluşur. Yazılı sınav 80 dakika sürer. Sözlü sınavdan önce öğrencilerin hazırlanmaları için 15 dakikaları vardır. Sözlü ve yazılı sınav aynı gün yapılır.

"telc A2 Schule" ÖRNEK SINAVI İÇİN TIKLAYINIZ

"telc B1" ÖRNEK SINAVI - Zertifikat Deutsch / telc Deutsch B1

Sınav yazılı ve sözlü olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Yazılı bölüm 2 saat 30 dakika sürer. Sözlü sınavdan önce 20 dakika hazırlık süresi bulunur. Sözlü ve yazılı sınav aynı gün yapılır.

"telc B1" ÖRNEK SINAVI İÇİN TIKLAYINIZ
"telc B1" SÖZLÜ VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

"telc B2" ÖRNEK SINAVI - telc Deutsch B2

Sınav yazılı ve sözlü kısımdan oluşur. Yazılı sınav 2 saat 20 dakika sürer. Sözlü sınava hazırlanmak için 20 dakikanız var. Sözlü ve yazılı sınav aynı gün yapılır.

"telc B2" ÖRNEK SINAVI İÇİN TIKLAYINIZ
"telc B2" SÖZLÜ VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

"telc C1" ÖRNEK SINAVI - telc Deutsch C1

Sınav yazılı ve sözlü kısımdan oluşur. Yazılı sınav 3 saat 40 dakika (20 dakikalık ara dahil) sürer. Sözlü sınavdan önce hazırlanmak için 20 dakikanız var. Sözlü ve yazılı sınav aynı gün yapılır.

"telc C1" ÖRNEK SINAVI İÇİN TIKLAYINIZ

"telc C1 Hochschule" ÖRNEK SINAVI - telc Deutsch C1 Hochschule

Sınav yazılı ve sözlü kısımdan oluşur. Yazılı sınav 3 saat 40 dakika (20 dakikalık ara dahil) sürer. Sözlü sınavdan önce hazırlanmak için 20 dakikanız var. Sözlü ve yazılı sınav aynı gün yapılır.

"telc C1 Hochschule" ÖRNEK SINAVI İÇİN TIKLAYINIZ